Hafta İçi: 09:00 – 17:00 · Cumartesi: 10:00 – 14:00
0533 713 70 88 0262 331 85 03drfdag@hotmail.com

Ameliyatsız Estetik

Mezoterapi

Mezoterapi çok ince iğneler ile deri altına ve saçlı deriye bir kokteyl şeklinde olan serumun zerk edilmesi işlemidir.

     Yüz, boyun ve el sırtına yılların getirdiği cilt yaşlanmasını ve zamanla oluşan eksilmeleri gidermede kullanılır. Yapıldığı bölgede daha parlak, taze genç bir cilt elde edilir. Saçlı deride saç dökülmesini durdurmak, azaltmak; var olan saçın güçlenmesini ve gürleşmesini sağlamak için uygulanır. Mezoterapi serumu içinde hyaluronik asit, peptidler, amino asitler, vitaminler mineraller bir karışım halinde mevcuttur. Genelde 4-6 seans uygulama önerilir. 
Uygulama saçlı deri haricinde yapılacaksa ilgili alana topikal uyuşturucu sürülür 15 dk beklenir sonrasında uygulamaya geçilir.

Copyright 2015
Bu site Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi konusunda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler asla bir hekimle görüşmenin -konsültasyonunun- yerini alamaz. Site içeriğinde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Bu site telif hakları yasalarınca korunmaktadır. İçeriğin habersiz kopyalanması, dağıtımı, değiştirilmesi yasal süreçleri başlatacaktır. Telif ihlalini gerçekleştirenler yasal yükümlülükleri kabul etmiş sayılırlar.